Продавець Інтернет-магазин Family-tex розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1599 відгуків
Распродажа детской и подростковой одежды!!!Купить со скидкой

Рекомендації по догляду за трикотажними виробами

Одяг з трикотажних тканин вже багато років користується величезною популярністю. Вона зручна, практична, стильно, підходить для будь-якого сезону. Але для того що б продовжити як можна довше життя своїм улюбленим трикотажних виробів(як правило, з бавовни, вовни, льону, віскози та інших трикотажних ниток), що б вони не втрачали свій первісний вигляд і завжди виглядали бездоганно, необхідний особливий дбайливий догляд.

Перед тим як провести першу прання Вашого трикотажного виробу, уважно ознайомтесь з етикеткою, вивчіть склад тканини, допустимий температурний режим прання, віджиму і сушіння.

Представляємо Вам кілька порад з прання виробів з трикотажних тканин:

  • Прання трикотажних виробів, як правило виконується вручну. Але сучасні трикотажні вироби з бавовняних, вовняних та змішаних волокон в основному невибагливі, тому допускається машинне прання в теплій воді при температурі не вище 30-40 °C з застосуванням спеціальних мягкодействующих засобів в режимі «бережна прання».
  • При пранні трикотажу вручну треба врахувати, що вплив на виріб необхідно направляти тільки по його довжині і не в якому разі не витягати по ширині. Рекомендується виріб стискати і розтискати, але не терти, оскільки можна пошкодити структуру полотна.
  • Забороняється застосовувати при пранні трикотажних виробів миючі засоби, у складі яких містяться відбілювачі і лугу!!!!!!
  • Якщо є сильні забруднення перед пранням замочити річ у воді кімнатної температури приблизно на півгодини з додаванням невеликої кількості прального порошку. Пам'ятайте, що якщо трикотажне виріб прати в гарячій воді воно може сісти і навіть звалятися. Якщо виріб має кольоровий принт або малюнок, то замочувати його в порошку не можна.
  • Полоскання необхідно спочатку в теплій воді, потім в холодній. При віджимі трикотажні вироби не можна викручувати.
  • Сушку трикотажного виробу необхідно проводити на горизонтальній поверхні в розправленому вигляді. Вішати на білизняний шнур такі вироби не бажано, так як вони можуть розтягнутися і втратити форму.
  • Гладити трикотажні вироби рекомендується тільки з виворітного боку по частковій нитки злегка нагрітою утюгомдо температури не більше 110 °C Ще краще здійснювати прасування через вологу тканину або із застосуванням режиму відпарювання.
  • Видалення катишків. Як би Ви акуратно зверталися з трикотажної річчю, на ній з часом все одно з'являться катишки. Найчастіше вони з'являються на поверхні виробів, вироблених з додаванням синтетичних ниток. Допоможе швидко і якісно позбутися від них – спеціальне пристосування – машинка для стрижки катишків. Купувати краще такий прилад з широкою робочою поверхнею і з роботою мережі. За лічені секунди Ваша річ преобретет первісний вигляд!
     
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner